MAC Lūpukrāsu Kolekcija

2017, Janvāris

MAC bija viens no pirmajiem zīmoliem, kas mani ievilināja skaistumkopšanas pasaulē. Agrāk bieži šiverēju pa MAC stendiem, izmēģināju desmitiem produktu, kamēr abas rokas līdz elkoņiem bija pilnīgi apkrāsotas. Atzīšos ka joprojām man ir grūti paiet garām MAC veikalam/stendam, it īpaši lūpu krāsu un acu ēnu plauktiem.

Šoreiz par lūpukrāsām – zīmola klasiku. Sākot ar neitrālākiem un beidzot ar spilgtākiem, manā īpašumā šobrīd ir šādi toņi:

img_0683

Creme Cup – mana pirmā MAC lūpukrāsa. Toni pētīju ilgi, salīdzināju bildes internetā, neskaitāmas reizes izmēģināju uz rokas un beidzot nolēmu, ka būs īstais. MAC šo raksturo kā gaiši-zilgani-rozā un apraksts ļoti labi atbilst patiesībai. Uz manas sejas izskatās pēc rozā konsīler-lūpām, tāpēc šo lūpukrāsu sanācis lietot ļoti reti, biežāk vasaras mēnešos.

Patisserie – nopirku The Anna Edit iespaidā, cerēju ka šis būs ideāls ikdienas tonis. MAC mājas lapā raksturots kā dabīgi-krēmīgi rozā. Uz manām lūpām izskatās vairāk brūngans nevis rozā. Labs nude tonis, taču arī šo nelietoju tik bieži kā biju gaidījusi.

Peach Blossom – MAC aprakstā teikts ka tas ir vēss-nude tonis. Es raksturotu kā pieklusinātu rozā koralli. Pēc šī sniedzos biežāk kā pēc Patisserie, varbūt tāpēc ka tonis ir nedaudz spilgtāks un izteiktāks. Labi piestāv dažādiem make-up tēliem, skaisti izskatās visos gada laikos. Labs variants dienām, kad nav laika ilgi domāt, kādu lūpukrāsu izvēlēties.

Syrup – šim tonim uzdūros nejauši vienā no manām entajām MAC stendu ložņāšanas sesijām. Tonis raksturots kā duļķaini-rozā, kas precīzi atbilst patiesībai. Tonis man piestāv ideāli! Šī ir mana visu laiku vismīļākā lūpukrāsa, mans īstais my lips but better tonis. Noteikti pirkšu atkārtoti!

Plumful – jaunākā MAC lūpukrāsa manā kolekcijā. MAC mājas lapā teikts ka tonis ir ziedoša-rozes-plūme. Es raksturotu kā tumšāku, dziļāku Syrup versiju. Šī lūpukrāsa vairāk būs piemērota vakara makeup tēliem un rudens/ziemas mēnešiem.

img_0684

*Play It Soft -šī ir Huggable kolekcijas lūpukrāsa, kas izceļās ar izteiktu spīdumu un labu pigmentācijas noturību, kuru var panākt ar pavisam plānu lūpukrāsas kārtiņu. Formulas apraksts precīzi atbilst realitātei – gan pigmenta, gan spīduma noturība ir teicama. Sajūtu ziņā uz lūpām klājas viegli, drīzāk kā lūpu balzāms. Toni es raksturotu kā pieklusinātu ikdienas koralli, labi derēs pavasara mēnešos. Šis tonis gan vairs nav pieejams taču cik zinu Bare Hug no pamatkolekcijas toņiem ir ļoti, ļoti līdzīgs. Apskatīt ŠEIT

*Behave Yourself – šī lūpukrāsa ir no Sheen Supreme kolekcijas, kas ir lūpukrāsas un lūpu spīduma hibrīds. Tonis iepakojumā iskatās diezgan spilgts, bet uz lūpām klājas tik krēmīgi, ka pilnu pigmentāciju nevar panākt. Tā pat ir labāk, jo lūpas nav tik traki rozā, bet gan skaisti ietonētas. Formula tiešām ir izdevusies un apvieno labāko no lūpukrāsas un lūpu spīduma īpašībām – nav lipīga, var klāt plānā kārtiņā, bez vajadzības lietot lūpu zīmuli un tai ir skaists spīdums. Šo formulu MAC diemžēl ražot ir pārtraucis – daži toņi vēl aizķērušies ŠEIT

*Viva Glam Miley Cyrus #1 – šī ir iepriekšējās Viva Glam kolekcijas lūpukrāsa. Toni raksturotu kā spilgti sarkanu fuksiju. Man piestāv ideāli, der visos gadalaikos. Protams nebūs ikdienas lūpukrāsa, bet nedēļas nogalēm derēs ļoti labi. Šībrīža Viva Glam kolekcijas lūpukrāsu, kas tapusi sadarbībā ar Ariana Grande var apskatīt ŠEIT

Ruby Woo – šo noteikti nopirku hype iespaidā. Sarkanas lūpu krāsas lietoju ļoti reti, tas nav mans mīļākais make-up tēls. Lūpu krāsa ir ļoti matēta un ļoti sausa – lūpām noteikti jābūt ideālā stāvoklī un gludākam klājumam labāk apakšā plānā kārtiņā uzklāt lūpu balzāmu. Tonis raksturots kā ļoti matēts piesātināti zili sarkans. Uz manām lūpām izskatās patumšs, reti saņemos šo toni lietot, parasti neesmu tik drosmīga. Pigmentācija ir spēcīga un lūpukrāsa lūpās ātri ieēdas tā ka par noturību noteikti nevar sūdzēties.

Visus MAC pamatkolekcijas toņus var apskatīt ŠEIT

Whishlistā Viva Glam V noskatīta jau sen; Smoked Almond no nesenās Liptensity kolekcijas; Gaidu arī jauno plūmju rozā Viva Glam Taraji P. Henson (pārdošanā no februāra) un sadarbībā ar Fleur de Force veidoto lūpu krāsu (pārdošanā no aprīļa) – zinot viņu būs skaists neitrāls tonis. Gribētu pamēģināt arī kādu no Retro Matte šķidrajām lūpukrāsām.

Kuras ir jūsu mīļākās MAC lūpukrāsas?

2 thoughts on “MAC Lūpukrāsu Kolekcija

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s