Sporta zāles labākais draugs

2017, Janvāris

Janvārī daudziem ir liela apņemšnās sākt vai atsākt sportot. Šis ir mans #1 ieteikums, kas palīdzēs trenniņos un garantēs, ka sportošanu nepametīsiet jau pēc pirmajām reizēm.

img_0730

Pēc nopietnas sportošanas muskuļi sāp pamatīgi par vairākas dienas pēc trenniņiem, it īpaši pēc pirmajām sportošanas reizēm, tāpēc vienmēr lietoju Mio Workout Wonder Invigorating Muscle Motivating Gel. Šis ir atvēsinošs, kņudinošs ķermeņa krēms, kas muskuļu sāpes ievērojami samazina. Uzklājot krēmu kņudināšana būs kādas 15 minūtes, kas reizēm var šķist diezgan nepatīkama, bet ticiet man – 100% ir tā vērta! Par kņudinošo un atvēsinošo sajūtu atbildīga ir sastāvā esošā krūzmētra (spearmint). Aromāts sākumā uzklājot ir nedaudz mentolīgs, bet tas ātri pazūd. Produktam ir viegla ķermeņa krēma konsistence, tas nav ne taukains, ne lipīgs un ātri absorbējas ādā. Lietojot uz pleciem un augšstilbiem trīsreiz nedēļā, viens iepakojums (100ml) man parasti pietiek kādiem 3-4 mēnešiem.

Nevaru iedomāties sporta zāles apmeklējumu bez šī produkta. Ja retu reizi sanāk lietošanu izlaist, vienmēr to pamatīgi nožēloju, jo sajūtas lietojot un nelietojot šo krēmu tiešām ievērojami atšķiras.

Vai jūs esat atsākuši/uzsākuši sportošanu jaunajā gadā?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s