Chanel Coco Code Blush Harmony

2017, Janvāris

Mans jaunias mīlulis! Nekad iepriekš tik ļoti neviena make-up produkta iznākšanu nebiju gaidījusi. Jau kopš decembra sākuma, kad parādījās pirmās PR bildes zināju, ka šo vaigu sārtumu noteikti gribu. Beidzot, beidzot piektdien agri no rīta pamanīju, ka to var iegādāties internetā. Sestdien pēcpusdienā tas jau man bija uz sejas!

img_0079

Chanel produktu iepakojums kā vienmēr ļoti gaumīgs. Sārtumam klāt nāk plakana otiņa atsevišķā samta aploksnītē. Otiņu gan diez vai izmantošu, tās sariņi ir diezgan cieti.

Pats produkts tik skaists, ka pirmās piecas minūtes uz to vienkārši blenzu un negribēju pūderiem pat skarties klāt. Zeltītais un gaiši rozā stūrītis ir ar izteiktu spīdumu. Sarkanajam un brūnajam stūrītim klāt piejaukts tikko manāms spīdums. Ja darbojas ar mazu otiņu tad viegli var kontrolēt kurus toņus izmantot un nav obligāti jājauc visi četri kopā. Individuālie toņi labi derētu izmantošanai arī uz acs plakstiņiem. Pūderi ir mīksti un ar ļoti smalku malumu. Paletē pigmenti izskatās ļoti spilgti, it īpaši sarkanais tonis, taču uz ādas tie labi izlīdzinās. Sajaucot visus toņus kopā rezultātā iegūsiet skaistu rozīgi sarkanu toni ar diezgan pamanāmu spīdumu, būs ideāls siltiem vasaras vakariem. Toni gan var variēt – atkarībā no tā cik daudz pēdera no katra stūrīša paņemsiet, gala rezultāts vienmēr nedaudz atšķirsies. Pūderis ir aromatizēts – man šķiet, ka tā ir domāta roze. Uzklājot uz ādas aromāts saglabāsies kādas pāris stundas, bet man tas pat patīk.

Ar pirkumu esmu ļoti apmierināta, produkts ir ļoti interesants. Noteikti ir sajūsmas un ilgās gaidīšanas vērts!

Domāju arī par acu ēnu paleti tonī Codes Subtils no šīs kolekcijas, bet to tomēr sākumā gribu apskatīt klātienē.

Ja ir interese, vaigu sārtumu var iegādāties ŠEIT. Cena £49.00

Kurus produktus no jaunajām pavasara kolekcijām jūs visvairāk gaidiet parādamies veikalu plauktos?

One thought on “Chanel Coco Code Blush Harmony

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s